| zZzPSzZz a întrebat:

Salut.Am o problema de cateva zile.Imi apare in coltul monitoruli o caseta in care scrie:

A third party application tried to change your search provider to.
Allow change (!) Keep current settings

Imi apare odata la 20-180 secunde.Ma puteti ajuta?

DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

O aplicație terță parte a încercat să schimbe furnizorul de căutare pentru a.
Permite schimbarea (!) Păstrați setările curente

posibil e de la windows

| Axys a răspuns (pentru Axys):

Schimba-l

| Sonnayasashikushinaide a răspuns:

Dai keep current settings, daca mai apare inseamna ca exista un program (verifica in task manager daca e ceva suspect) care incearga sa schimbe ce motor de cautare folosesti.
Vezi despre ce program e vorba si dai uninstall.