| blaxy13 a întrebat:

Nu reusesc sa instalez Adobe Flash Player ultima versiune. Dupa ce dau "run" imi apare"Nu se poate executa decat o singura instanta a acestei aplicatii". Ma poate ajuta cineva? Multumesc

9 răspunsuri:
| necdannec a răspuns:

Ti-a ramas serviciul de actualizare deschis la Adobe. Tocmai de aceia cand incerci sa faci tu actualizarea iti zice ca mai e o instanta deschisa.Cel mai probabil este setat adobele sa isi faca singur actualizari. Nu iti fa probleme se rezolva de la sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil este deja instalata.

| blaxy13 explică (pentru anonim_4396):

Am dezinstalat`o pentru ca nu mergea si am vrut sa o instalez din nou

| anonim_4396 a răspuns (pentru blaxy13):

Cum ai dezinstalat? Din aceste motiv eu recomand (dupa ce am patit si am aflat) dezinstalarea cu Revo Uninstaller pe optiunea avansat. Astfel se sterg toate fisierele restante ale programului pe care alt dezinstalator nu le vede. Daca poti si stii cum, cauta sa stergi fisierele care ii apartin.

| LivingLouder a răspuns:

Ai incercat sa mai astepti un pic, sau poate tu ai deja aplicatia in calculator

| blaxy13 explică (pentru LivingLouder):

Nu o am. am asteptat si degeaba sad

| Braaaaaaaaa a răspuns:

Nu te poate ajuta nimeni happy

| crystynik a răspuns:

Buna, am si eu aceeasi problema. Singura diferenta fiind faptul ca eu mi-am formatat laptopul si acum cand vreau sa instalez Adobe imi spune acelasi lucru ca si tie.
Exista vreo solutie pentru asta? Anyone?

| crystynik a răspuns:

Am gasit intre timp o solutie, la mine a mers sa downloadez de aici http://www.softpedia.com/progDownload/Adobe-Reader-Download-2572.html
Si a mers instalat fara probleme. Bafta