| Alexandra_Cristina_1994_OOdi a întrebat:

Se apropie ziua mea si as vrea sa-mi iau Samsung Galaxy S4. Vreau pareri cat mai utile.

Răspuns Câştigător
| anonimspecial a răspuns:

*androidul e Jelly Bean, dar s-a actualizat la KityyKat si cred ca poate fi actualizat si la Lollipop
*merge foarte usor(am stat pe el la o prietena ce a avut S4, acum are S6) si desi avea multe jocuri, mergea ok, ramul fiind de 2, deci foarte bun
*camera frontala de 13 deci foarte buna. Daca faci, spre exemplu, poza la o pagina din carte(sau o pagina din caietul de clasa), toate literele se vor vedea clar
*memoria interna ok, deci poti pune melodii cam cate vrei :)
*dimensiunile sunt mari, deci cand il scoti din buzunar va iesi in evidenta
*desi s-a lansat S6, inca se gasesc multe huse pentru S4, chiar si pentru S3
*un lucru ciudat este ca nu are radio...

Mai multe detalii:
http://www.emag.ro/......EW6ZNBBBM/

| anonimspecial a răspuns (pentru anonimspecial):

*KittyKat

| anonimspecial a răspuns (pentru anonimspecial):

*KitKat
Am uitat sa spun ca are camera frontala de 2, ceea ce e perfect, pentru ca intr-un selfie nu o sa ti se vada fiecare punct negru si cos
big grin

3 răspunsuri:
| anonimspecial a răspuns:

Camera principala, nu cea frontala, e de 13. Scuzeee
Iti multumesc pentru funda happy