| Bubbleee98 a întrebat:

Hey! Buna se apropie ziua mea si eu a-si vrea sa primesc un samsung star 2 a-si vrea sa citesc si eu cateva pareri de la voi...

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Îl am eu și e destul de bun. Are o cameră foto rezonabilă de 3.2MP, suportă card de memorie de până la 16GB, are WiFi, se mișcă binișor, foarte intuitiv, ține bateria destul de mult și este genial la capitolul muzică.

6 răspunsuri:
| Chris_Alex_1994 a răspuns:

Nu mi se pare un telefon bun deloc pentru aceeasi bani mai bine iti iei un Samsung galaxy gio /y /s sau din aceasta categorie galaxy mini mult mai bune

| KodrutZ a răspuns:

Eu a-s crede ca meriti vreo 3 carti de gramatica si telefon alta data, mai ales ca mi se pare absurd telefon de 2000 RON la 14 ani.

| 0rlando a răspuns (pentru KodrutZ):

Costă 400 RON fără conectare straight face

| KodrutZ a răspuns (pentru 0rlando):

Whoops, my bad. Oricum, tot ramine partea cu gramatica.

| 0rlando a răspuns (pentru KodrutZ):

Nu te contrazic, dar din păcate o carte de gramatică costă cam cât un card de memorie, iar telefonul nu este prevăzut cu card în pachet. Adio banii de carte...

| Barbari a răspuns (pentru 0rlando):

laughing))) esti tare