| mihaeladulcikk a întrebat:

Am si eu o problema cu pagina de internet...nu-mi merge facebook-ul si youtube-ul, imi apare " Această pagină web nu este disponibilă", in rest alte pagini se incarca....Mentionez ca am Windows XP. Fundita! Va multumesc

Răspuns Câştigător
| Leatherleader a răspuns:

Si eu am aceiasi problema de pe la 21:30...nu-i asa ca ai net de la Romtelecom? happy

8 răspunsuri:
| Ammizzu a răspuns:

Am vazut multi care au pus intrebarea ca nu merge. Suna la furnizorul de internet

| milkie a răspuns:

Buna.Toti care folosim Romtelecom avem aceeasi problema.Este de la server, se va rezolva pana maine.Am mai raspuns la inca 5 intrebari tot la fel ca asta. laughing

| trance04 a răspuns:

Nici la mine nu merge tot Romtelecom

| lascuiulian92 a răspuns:

Nu e de la ei. E de aici:

Internet Options-->Advanced-->Reset-->bifezi "delete personal settings". Reset.

Asa am patit si eu.

| Bratulescu_Mihai_1992 a răspuns:

Poate pentru ca ai xp, nu mai folosi XP, iata de ce:
http://www.youtube.com/watch?v=edw95a8-hOg

| mihaeladulcikk explică:

Da,am net de la Romtelecon, am incercat sa-i sun, dar nu raspundeau...acum vad ca merge, dar sa vedem pana cand

| livixd a răspuns:

Hei si eu am aceiasi problema sad voiam sa ma uit la un film si nu merge nimic. si da am Romtelecom