| LoveToSmile a întrebat:

De ce nu imi merge facebook-ul? Imi apare 'Aceasta pagina web nu este disponibila'.

Răspuns Câştigător
| Ercjiaai a răspuns:

Nu.E problema de la ei...Nu merge in toata Europa si nici in Africa de Sud...Incearca sa scoata faza aia cu my special video(un virus periculos care iti baneaza contul de facebook).

6 răspunsuri:
| Clawd3lw a răspuns:

E virusul acela cu un videoclip si acum e in reparatii...

| nicoalusoby a răspuns:

Au facut reparati, din cauza unui virus foarte periculos, incearca sa intri acum deoarece la mine merge.

| jumbobadboy a răspuns:

Incearca acum, merge cred ca au incercat sa scoata faza aia cu my special video(un virus periculos care iti baneaza contul de facebook).

| cristina09s a răspuns:

Buna. Acum 10 minute nici mie nu imi mergea, am incercat pe 3 browsere diferite si tot nu mergea. Nu esti singura, dupa cum am inteles lucreaza la virusul ala MY SPECIAL VIDEO. Acum, am dat refresh si merge.big grin