| TechHelper a întrebat:

Buna seara TPU Am un calculator cu Windows 8.1 Pro si am un stick cu Windows 10 Home in timp ce instalez Windows 10 chiar cand se instaleaza primesc BSOD prin care imi se restaureaza la loc Windows 8.1 Pro si imi spune "Nu am putut instala Windows 10" sad Si am mai incercat odata tot am parte de BSOD si de Restore Windows 8.1 cum scap de ele, happy va rog sa imi scrieti doar rezolvari de eroarea instalarii Urgent, Dau funda

3 răspunsuri:
| Andutu21 a răspuns:

Refaci stick-ul bootabil.

| TechHelper explică (pentru Andutu21):

Deci formatez stick-ul si o refac!

| TechHelper explică:

PROBLEMA REZOLVATA, da prmesc o gramada de erori cum scap de ei