| sebion92 a întrebat:

Buna seara,
Unde pot sa gasesc baterie pentru laptopul meu, un Toshiba Satellite P755-100, ieftina?
Astazi a inceput sa imi licare butonul de incarcare roz intermitent si sa nu se mai incarce. Dupa putin timp pornit, laptopul se inchide singur, chiar si cu cablul de incarcare conectat.

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Amazon sau eBay. Nu fa prostia sa iei de la noi, toti te fura de nu te vezi la baterii si incarcatoare. http://www.amazon.co.uk/......ref=sr_1_1 ie=UTF8&qid=1430040082&sr=8-1&keywords=Toshiba+Satellite+P755-100+battery

| sebion92 explică (pentru KodrutZ):

Multumesc.

| KodrutZ a răspuns (pentru sebion92):

VEzi ca eMAG sint hoti. Banii tai, treaba ta. Vezi cit 150-200 e la eMAG si cit sub 100 te ajunge de pe ebay sau amazon.

3 răspunsuri:
| Nick_Stelica_1999 a răspuns:

Gasesti pe eMAG