| Niuuuu a întrebat:

stie cineva o smecherie ceva care sa intru pe net gratuit am android 4.4.2 o aplicatie ceva in care sa intru pe net fara sa prinda wfi de undeva.cred ca ati inteleslaughing))) dau funda. multumesc!

9 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Gandesti inaitne se pui asemenea intrebari?

| Niuuuu explică (pentru sltlp):

Sti m.am gandit.

| sltlp a răspuns (pentru Niuuuu):

Pai nu ai cum. Ca sa intrii pe net ai doua variante: wireless sau 3g. Pe 3g poti sa intrii daca ai in abonament sau optiune trafic de date. Si ai internet cam oriunde, dar il platesti. Si mai ai varainta cu wifi, unde trebuie sa te conectezi la un router wireless ca sa ai acces la internet. Iar problema e ca la tine nu se incadreaza in nici o categorie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Adica pe scurt tu vrei internet din nimic... chiar crezi ca logic poate sa existe asa ceva?

| Niuuuu explică (pentru suntserios):

O colega are internet gratis si nici n-are cartela. Ziceam si eu

| suntserios a răspuns (pentru Niuuuu):

Ori are internet prin 3g cartele ori wi fi, alta posibilitate nu exista

| hummmer a răspuns:

Întreaba colega cum a făcut şi zi-ne şi nouă.

| XxAnonimuXx a răspuns:

Nu nu se poate gratuit doar daca ai wi-fi sau internet pe cartela (pe abonament)

| parvuconst a răspuns:

Nu exista inca asa ceva, dar ar fi o idee formidabila.