| Diana3603 a întrebat:

Tocmai ce mi-am încărcat telefonul cu 5 euro, pe Orange şi am dat la Opţiuni ca să-mi aleg una. Dar îmi zice că sunt în perioada de graţie... nu pot pune opţiune. De ce?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca vrei sa verificam si noi situatia, te rugam sa ne trimiti numarul tau de telefon intr-un mesaj privat.
O zi buna,
Orange Helper

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Poti sa ii contactezi pe cei de la OrangeHelper sau inainte, poti incerca sa alegi si sa reincarci online, poate asa vrea.

| IonutRM a răspuns:

De cat timp nu ti-ai mai incarcat acea cartela?

| Diana3603 explică (pentru IonutRM):

IonuţRM, mi-am încărcat-o luna trecută...

| IonutRM a răspuns:

Pai cel mai probabil ai deja optiunea reactivata in acest caz.

| TeodoraC a răspuns:

Asteapta sa iti trimita ei mesaj cu "Au fost alocati 500, 00 centi bla-bla-bla."

| Diana3603 explică (pentru TeodoraC):

Păi mi-au trimis, a trecut deja o oră şi ceva şi tot nu merge...

| TeodoraC a răspuns (pentru Diana3603):

Atunci nu stiu. Imi pare rau ca nu te pot ajuta. sad

| Diana3603 explică (pentru TeodoraC):

Mulţumesc oricum, apreciez >big grin