| JustMeeLebee a întrebat:

eu acum 2 saptamani mi-am incarcat telefonul. mi-am facut optiune; dar ieri mi-a venit sms sa-mi incarc telefonul, desi eu m-ai am inca vreo 2 saptamani si ceva in care ar trebui sa-mi fie valabile. dar imi zice ca sunt in perioada de gratie. Si nici MB de net nu pot sa ii mai folosesc! crying Din ce cauza?

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Probabil esti pe Orange, si eu patesc destule cu ei. Inchide telefonul, scoate bateria, pune bateria, deschide telefonul. Acum ar trebui sa mearga.
Daca nu merge, apeleaza 444 Relatii cu Clientii, si insista sa ti se rezolve problema. Ai 3 apeluri gratuite pe luna la numarul 444, nu apela alt numar, sunt contra cost. Daca nu vrei sa apelezi un consultant, mergi maine la Shop si roaga un consultant de-acolo sa te ajute. Totusi, e cam aglomerat la Shop.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat