| Gaby_Patrascu_1988 a întrebat:

Buna TPU am ai o problema, am bagat acum cateva luni pe un stick niste poze mai sexy si le.am ascuns cu program de ascuns si nu mai stiu care a fost si vreau sa le scot de pe stick crying( am incercat si cu acea faza cu folder option crying(

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sunt poze cu tine?

| Gaby_Patrascu_1988 explică (pentru K0sti):

Nu sunt cu mine :d

| halogen001 a răspuns:

Ar trebui gasit programul. Depinde de modul de ascundere.
Daca nu sunt si codate, ar putea merge un program de recuperare fisiere.

Exemplu:
Se instaleaza si ruleaza recuva de la piriform.

Se bifeaza "Do not show this Wizard on startup", se da Cancel.

Se alege in stanga locul de scanare: stick-ul, apoi se da Scan.

Dupa scanar vor apare fisiere cu diferite nume. Daca sunt imagini, atunci cand se da click pe fisier, se va vedea imaginea in preview (in dreapta).
(La State e posibil sa scrie "Not deleted")
Fereastra poate fi maximizata pe tot ecranul dand click pe butonul "Maximixe" din dreapta sus, ca sa se vada mai bine fisierele.

Daca se gasesc fisiere cu preview imagine ce trebuie recuperate, se bifeaza in stanga, se da click pe Recover in dreapta jos, se alege un dosar, se da OK apoi daca lipseste extensia, se redenumeste fiecare fisier si se pune extensia care trebuie, de exemplu jpg.

Asa merge daca au fost numai ascunse nu si codate. Daca sunt codate, trebuie parola si programul respectiv.

| Peridava a răspuns:

Vrei sa le scoti, adica sa le stergi? Formateaza stick-ul.