| sebidragon98 a întrebat:

Buna,TPU! Am dat intr-o zi pe un joc si acum mouse-ul arata ca in continuu se incarca,nu mai merge nimic sa fac, nu merge sa dau click dreapta sau pe orice iconita de pe ecran crying.Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Jee354 a răspuns:

Dezintaleaza-ti jocul. Daca nici asa nu merge mouse-ul reformateaza-ti PC.

| sebidragon98 explică (pentru Jee354):

Nu merge sa dezintalez nici un joc si nu pot da la control panel ca sa reformatez nu merge sa fac nimic doar interletul.

| Jee354 a răspuns:

Pai cum nu merge sa ti-l reformatezi?laughing)) Cand iti aprinzi calculatorul tine apasat de,, Del'' pana intr-un anumit punct.Si asa e foarte simplu si nu ar trebui sa iti explic.