| Spiridon_Sorina_1966 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Am vrut sa instalez PhotoShopcs6 insa cand am vazut ca se incarca nu am mai vrut si am dat "x". Apoi mi-am instalat Super Screen Recorder dar am vrut sa il sterg si nu mai pot. Apoi am vazut blazonul photoshop-ului si am vrut sa il instalez daca tot mai era acolo. Dar antivirusul a detectat un virus asa ca am sters. Dupa ce nu am putut sa-mi sterg Super Screen Recorder-ul am vrut sa intru pe Google Chrome dar in loc de Google aparea Qone8. Vreau sa sterg si SUper Screen Recorder-ul si Qone8 asta. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Qone8.com is an Adware program. Once it is entered into your computer then it is really very hard to remove it. You need to do more efforts to uninstall.
http://www.techsupportall.com/remove-qone8-com-removal-guide/

| Spiridon_Sorina_1966 explică (pentru K0sti):

Multumesc mult mult mult

| Spiridon_Sorina_1966 explică (pentru K0sti):

Cum gasesc Qone8?

| K0sti a răspuns (pentru Spiridon_Sorina_1966):

Pai ti-am dat link, ai tot ce-ti trebuie acolo sa-ti rezolvi problema!

4 răspunsuri:
| Robert_Tom_2000 a răspuns:

Ia si tu geek si poti sa-l stergi? FUNDA?