| 2B a întrebat:

TpU! Am nevoie de putin ajutor.Am dar ingnor la o persoana de pe facebook si acum vreau sa resping acest ignor, cum pot face sa ii dau la loc.Multumesc

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sus, in dreapta este un lacatel.Intri acolo la "Cum blochez o persoana care ma deranjeaza?", apesi pe semnul "v" care se afla in dreapta semnului intrebarii si o sa-ti apara "Vezi toti utilizatorii blocati". Ei o sa-ti apara cu nume si prenume si scris in dreptul lor "deblocheaza". Restul e simplu.

| 2B explică (pentru Salontanul):

Vai multumesc mult!winking

1 răspuns: