| Bogdan201739 a întrebat:

Daca ingnor pe cineva pe TPU si dupa aceea nu vreau sa il mai ignor si sa il las sa imi raspunda la itrebari cun fac asta?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La ignorare intri pe contul lui si-i dai "ignora acest utilizator".
Daca vrei sa-l readaugi intri acolo sus in dreapta unde este un bust de om (in stanga numelui Bogdan201739), apesi pe bust si-ti apar 4 butoane: Cereri de prietenie, Prietenii tai, Utilizatori ignorati si Utilizatori care te ignora. Intri la ignorati si ii dai stop ignore si gata.

| Adry05 a răspuns:

Probabil merge intrand pe profilul lor si dand iar pe optiune de ignor.
Sau trebuie sa fie undeva `lista de utilizatori ignorati` si pur si simplu intri si scoti persoana de acolo.

| deeeaqq a răspuns:

Mai bine nu ignora pe nimeni.

| Bogdan201739 explică (pentru deeeaqq):

Si daca nu ma lasa in pace

| deeeaqq a răspuns (pentru Bogdan201739):

Îl lași în treaba lui.

Sau dacă ești bun la suflet îi dai ignore și gata. Dar să nu-l scoți.