| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor, cand intru pe youtube sau pe TPU imi apar in stanga, dreapta si sus add-uri care daca dau X ma trimit in alte site-uri. Ce as putea face?

7 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Folosește un addon ce blochează add-urile.Ce browser de net folosești?

| AleXzpm a răspuns (pentru K0sti):

Ești singurl om care știe despre ce este vorba happy +! pentru răspunsul tău domnule dați-aș fundă să-ți dau.

| K0sti a răspuns (pentru AleXzpm):

happy

| dannyel86 a răspuns:

Adblock Plus. Intri pe pagina oficiala si site-ul detecteaza automat browser-ul pe care il folosesti si se va instala versiunea compatibila pentru softul folosit de tine.

| Kampion a răspuns:

Instaleaza adblock plus, sau poate ai virusi daca apare pe orice site.
Am un prieten care pana si pe browser-ul de la steam ii apar reclame random

| Maco32 a răspuns:

AdBlockPlus.Il gasesti in shopurile de la browsere.