| Taur7 a întrebat:

am o imprimanta de instalat(HP Photosmart C4280),si in perioada instalarii imi apare,, System Requirements Results,, si sa instalez pe un alt computer care primeste sistemele de operare Microsoft.Ce pot sa fac? dau funda+vot! Mentionez ca a fost instalata pe computerul meu de multe ori!

Răspuns Câştigător
| denyemy a răspuns:

Pana acum ai avut aceeasi versiune de windows pusa pe calculator? Verifica sa ai toate driverele calculatorului instalate.

| Taur7 explică (pentru denyemy):

Da,am avut si am windows 7, am si driverele.

1 răspuns: