| DDCC a întrebat:

Bună TPU!
Am o întrebare legată de boot-area sistemelor de operare. Știe cineva un soft ok prin care să fac un stick multi-boot, care să-mi permită ușor să adaug alte sisteme de operare aparte de cele existente în el precum și să șterg, fără să le afectez pe celelalte, sistemul de operare pe care eu îl selectez?

Răspuns Câştigător
| DDCC explică (pentru K0sti):

Bun, ca să adaug ar merge văd. Însă aș putea să șterg un sistem de operare pus deja fără să formatez întreg stickul?
Mersi. happy

| K0sti a răspuns (pentru DDCC):

Tu vrei si popa si hot...nu se poate!

| DDCC explică (pentru K0sti):

Am înțeles. Oricum e ok și-așa.
Mersi de răspuns! happy

| K0sti a răspuns (pentru DDCC):

Nu ai pentru ce!