| alchoeN a întrebat:

am o intrebare silmpla si rapida, vreau sa imi i'au un pc cu pentium 2 si nu stiu dc nu merge parchet'u pe jos, va rog sa imi recomandati ceva bun, + o scurta intrebare, daca cocosu e gaina si gaina e om, atunci practic omu e cocos nu? Sau celula? nu-s sigur ajutor va rog

Răspuns Câştigător
| Cozmalau52 a răspuns:

Covoare

5 răspunsuri:
| Cozmalau52 a răspuns:

Da

| alchoeN explică (pentru Cozmalau52):

Multumesc mult dar ce parchet ai recomanda? nVidia sau Intel? multumesc!

| alchoeN explică (pentru Cozmalau52):

Ok, care-i mai bun? parchet'u Intel sau nVIDIA te rog

| alchoeN explică:

Auzi, dar care e mai bun? parchet'ul nVIDIA sau Intel? te rog

| TechGuyTpu a răspuns (pentru alchoeN):

Eu spun nVidia, ca are Shitworks si se vede mai real.Sau daca vrei caldura te poti duce usor pe amd, covoarele la ei sunt electrice