| Morphine21 a întrebat:

Cum fac sex cocosu' si gaina?
Adica stiu ca celelalte animale fac pui prin contopirea spermatozoizilor cu ovulul.
Dar la ei?

Răspuns Câştigător
| Ana a răspuns:

Cocosul o calca pe gaina laughing asa am auzit si eu, nu stiu big grin

| dragosandrei a răspuns (pentru Ana):

Evident ca si aici prin contopirea gametilor(celulelor sexuale) si efectiv se *** in cur, Inainte de anus (deschiderea fundului laexterior sau a intestinului gros cum vrei sa intelegi) se afla un organ numit cloaca.deci cloaca este in curul cocosului inainte de anus la fel ca si la femela.Cocosul are in cloaca un penis mic acesta iese la exterior in timpul actului sexual si i-o baga gainii in cloaca ei adica in cur isi da drumul si spermatozoizii incep sa inoate pana la ovule bla bla se formeaza ouale sterilizate.nu te-ai intrebat pana acum dc oule au gainat pe ele? fiindca ies pe cur la fel cum intra si penisul...aa si urina tot prin cur iese de ai gainatul este atat de moale ca este amestecat cu urina(nu au vezica urinara si nici uretra ca la noi.au doar rinichi si uretere care se deschid tot in cloaca, deci pasarile se *** se caca sa pisa prin cur si se oua

2 răspunsuri:
| Ludu_Lucian_1943 a răspuns:

Calarit