| supervsl a întrebat:

am o problema cu laptop-ul, mai exact cu hard-disk-ul..are 500 de gb, dintre care 350 in D. imi arata ca din acestia sunt ocupati 250, dar am luat toate folderele la rand si adunandu-le am vazut ca sunt de fapt doar 100 de gb ocupati. ce as putea sa fac? big grin

Răspuns Câştigător
| Ionut_Ovidiu_2000 a răspuns:

Vezi sa nu ai fisierare...foloseste ccleaner fai o scanare... dupa dai clean si vezi cat spatiu ai eliberat sau fai si o defagmentare mai bine daca aceste variante nu merg fai o scanare cu antivirus funda please

2 răspunsuri:
| MultiCore a răspuns:

Probabil ai fișiere ascunse. Ai putea să muți acei 100 Gb de date în C sau ce altă partiție ai și să dai Format din Proprieties la partiția D. Așa scapi de problemă.

| Alin1009 a răspuns:

Ceva de genu mi s-a intamplat si mie, si la Recycle Bin era problema, am uitat sa mai sterg de pe acolo, cu toate ca de obicei dau Shift + Delete