| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema... Imi arata ca partitia C este plina (60gb).
Dar cand iau fiecare folder in parte, de fapt nu sunt ocupati decat max 7gb. Ce as putea sa fac? sad

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Tot ce se afla pe Desktop, apartine de partitia C, inclusiv continutu' din My Documents etc si mai exista si foldere ascunse in care se salveaza informatie... Daca vrei sa eliberezi spatiu, lasa-mi mesaj privat cu id-ul tau si rezolvam repede.

| anonim_4396 explică (pentru Ronnix):

Haide, ti-am trimis id-ul meu big grin

3 răspunsuri:
| Andreiy99 a răspuns:

Pai te-as putea ajuta dar trebuie sa stiu pe ce hardrive ai windowsu? Daca al ai pe d e ok si poti da reboot intri in setari la calculator inainte sa se deschida de tot dai la disk C erase/delete astepti 2/3 min si gata ti la golit.

| anonim_4396 explică (pentru Andreiy99):

E pe C windows-ul
dar nu stiu sa ii dau reboot si nu prea imi vine sa ma bag de aiurea in chestii de genul big grin