| qwertyu76 a întrebat:

Bună tpu.Am o problemă nu îmi intra curent deloc în monitor nu știu ce are era în standby și când am mișcat mouse-ul nu a mai avut nici o reacție.cred ca pc-ul merge i-am dat restart și totul merge normal doar ca nu apare nimic pe ecran. sad Help

3 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Scoate bateria de bios dupa placa de baza las-o putin si pune-o la loc.

| Barnutiu_Cristi_1996 a răspuns:

S-o fi stricat portul dvi sau vga depinde ce ai tu de pe placa videohappy

| Jhonny22 a răspuns:

Daca tii se aprinde ledul, inseamna ca e din placa de baza, din unitate, daca nu se aprinde, verifica curentul, priza, daca zici ca nu intra curent deloc, inseamna ca e de la monitor happy verifica priza, scoate cablul din unitate si aprinde monitorul vezi poate merge, in rest nu am cu ce sa te ajut!