| DarkEyesR a întrebat:

am un laptop Asus k53s si azi mi s-a oprit brusc muzica,cand vreau sa deschid ceva nu merge imi zice "eroare la apelul de sistem", in schimb internetul merge perfect stie cineva ce are?

3 răspunsuri:
| thekillerboyka a răspuns:

Ca sa vezi cat de penibila esti, am sa-ti fac o intrebare asemanatoare : Am un puradel George, de obicei el se joaca in fata casei, de o vreme zice au ma doare, stie cineva ce are?!

| DarkEyesR explică (pentru thekillerboyka):

Daca erai in stare poate iti dadeai seama! oricum l-am facut laughing

| Vasiliu_tiberiu__mircea_1996 a răspuns:

Eu cred ca windowsu