| bogdyi a întrebat:

BUNA TPU, Am un pc 8 gb rami dual-channel AMD quad core 3.3 ghz phenom video ati radeon hd3000 hdd 500gb Ce versiune de win7 e mai buna in afara de ultimate pentru joace 64biti

Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

A spus ca are quad core. Daca pui XP s-ar putea sa nu mearga procesorul la performante mari.
Intrebarea: Vrei sa te joci? Mai bine pune un Vista mai nou ca merg mai mult jocuri decat pe 7.

2 răspunsuri:
| catalin188 a răspuns:

Xp 64

| Wehrmacht a răspuns (pentru catalin188):

A spus ca are quad core. Daca pui XP s-ar putea sa nu mearga procesorul la performante mari.
Intrebarea: Vrei sa te joci? Mai bine pune un Vista mai nou ca merg mai mult jocuri decat pe 7.

| bogdyi explică:

Shadow100 : mersi mult asa o sa fac