| MajorKing a întrebat:

Am un Samsung trend plus si de un timp nu imi merge magazin play zive ca nu am conexiune ce fac?

Răspuns Câştigător
| Trollerul a răspuns:

Nu are nici macar o legatura root-ul cu problema lui, root e un procesor care iti ofera absolut tot controlul asupra telefonului, si el are o eroare, am avut si eu eroarea asta pe tableta, fa-i o resetare din fabrica si isi revine.

2 răspunsuri:
| AndreeaStixuleț a răspuns:

Incearca sa-l rootezi

| Trollerul a răspuns (pentru AndreeaStixuleț):

Nu are nici macar o legatura root-ul cu problema lui, root e un procesor care iti ofera absolut tot controlul asupra telefonului, si el are o eroare, am avut si eu eroarea asta pe tableta, fa-i o resetare din fabrica si isi revine.

| Eu_Mickutzu_1993 a răspuns:

Daca zice ca nu poti sa te conectezi ca ti-ai utat parola inseamna ca dai recovery l aparola si etc
2daca nu merge si daz eroare dai resetare di n fabrica la tell nu stiu vesi si tu