| kristine24 a întrebat:

Calculatorul meu se restarteaza de cateva ori in timp ce se porneste. Virus nu e, ca am reinstalat windowsul. Nu e nici supraincalzit, deoarece e curat. Altceva ce poate fi?

2 răspunsuri:
| domandaniel a răspuns:

Ești sigură că nu e supraîncălzit?
Presupun că ai un calculator cam vechi, de vreo 5 ani, nu?
Uite ce s-ar putea să ai.
1.HDD pe ducă.
2. Unitate plină de praf, aspiră-l altfel îl sufoci și arzi procesorul sau coolerul.
3. Poate windows-ul nu e așa de clean cum crezi tu.Ai mai folosit același CD de Windows sau e vreunul nou?

| kristine24 explică (pentru domandaniel):

Multumesc de raspuns.
Calculatorul e de vreo 4-5 ani.
L-am desfacut ieri si nu e plin de praf. Oricum il curat periodic.
Windowsul cred ca e sigur. Il am de la cineva care tot pe asta il foloseste si nu are problemethinking