| CorynutzaBeibi a întrebat:

Ce programe trebuie sa le am instalate neaparat in PC? Cele mai multe raspunsuri au funda!; x

Răspuns Câştigător
| PureEvil a răspuns:

Winrar, winamp, codecuri, un alt browser decat IE(Mozilla, sau Chrome)Java, Flash Player, quick time, Adobe Acrobat Reader, Office, Bs player sau media player clasic, kmp player(pentru dvd-uri sau filme format matroska) Yahoo Messenger, Driverele pc-ului evident(placa video, sunet, placa de baza, etc)Daemon tools, nero, photoshop+alte aplicatii si programe pe care doresti sa le folosesti in anumite domenii sau pentru ce ai tu nevoie.

2 răspunsuri:
| onutza98 a răspuns:

Pai adac vrei sa te joci java si aici neaparat se adauga si antivirus iti recomand avast daca lucrezi cu documente word pawer point etc. daca iti pace muzica winamp si daca klucrezi cu cd-uri sau dvd-uri nero

| Zeus_1717 a răspuns:

Winamp, BS Player, Google Chorme, Antivirus, Yahoo, Office, Drivere, Nero.