| abc_7666 a întrebat:

Cum pot sa suprapun niste grafice? Cu Adobe Photoshop le-am setat fundalul transparent, dar nu stiu cum sa le pun toate pe un singur grafic. O zi faina

2 răspunsuri:
| alexandra_7387 a răspuns:

Nu prea inteleg ce vrei sa spui. Sa suprapui niste grafice pe un singur grafic? Cel mai bine ar fi sa lucrezi in Photoshop cu layere, adica pentru fiecare grafic sa faci cate un nou layer. Sper ca la asta te referi.

| abc_7666 explică:

Nu ma prea descurc in Photoshop, nu am mai lucrat pana acum cu el. Dar, in cele din urma am reusit, dupa cateva incercari big grin. Multumesc