| marylaza13 a întrebat:

BUNA TPU! Dau funda.
Ce este un iMac mini? Este o cutie micuta... aia se conecteaza la orice monitor si pot rula mac os? Sau ce e?

4 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Https://www.apple.com/mac-mini/
Este un mini MAC, un calculator mic de tot. Ai OS X yosemite pe el!

| lokytou a răspuns (pentru RB26DETT):

Si unde este ecranul, ca sa vezi ceva. Trebuie sa conectezi la ceva?

| RB26DETT a răspuns (pentru lokytou):

Il conectezi la un monitor! ii pui tastatura, mouse, e ca un desktop normal numai ca este mic de tot!

| lokytou a răspuns (pentru RB26DETT):

Il conectezi la un monitor normal sau monitor de la Apple (imac)