| Den1470 a întrebat:

de ce imi merg boxele in realuare,adica vreau sa spun ca merg cat merg apoi se aude ca si cum s-ar intrerupe,, banda". Boxele nu sunt de vine stiu sigur pentru ca am incercat si altele si tot asa a mers...ce pot sa fac? dau funda.

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

Probabil probleme cu placa audio. E posibil sa cauzeze probleme si Windows-ul, daca e prea incarcat, iti sacadeaza clipurile si sunetul.

1 răspuns:
| abobu23 a răspuns:

Incearca sa instalezi windowsul din nou deoarece ai virus si fa update la driveru video