| delonia a întrebat:

eu folosesc mozilla firefox si nu stiu cum m-am trezit cu o prostie care se cheama sweetim pe care din cate stiu eu am dezinstalat-o de tot adica si din control panel dar mi-a ramas la mozilla si nu stiu cum s-o scot.mi se intampla ca atunci cand dau un tab nou imi apare prostia aia de cautare a lor.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in Mozilla la -> Unelte -> Suplimente -> Extensii -> in dreptul la SweetIM da click pe -> Elimina.
Acum tot acolo in pagina da click si pe -> Module -> in dreptul la SweetIM da click pe -> Dezactiveaza.
Apoi da un restart la browser si gata. Bafta!

| delonia explică (pentru neluL):

Problema e ca nu sunt zice ca nu am extensii straight face

| neluL a răspuns (pentru delonia):

Intra la MODULE, este pe aceeasi pagina mai jos.