| GabrielGL a întrebat:

Buna TPU. Există pe net site-uri programe, care sa permita si sa ajute in anumite feluri anumite lucriri, sa pot da putetea pc si internetul meu pentru anumite lucruri?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"sa ajute in anumite feluri anumite lucriri, sa pot da putetea pc si internetul meu"

ooo, da există așa ceva, incepe cu ăsta

https://www.loecsen.com/ro/invatati-romană#/ro/Expresii%20de%20bază

... sper că te-am ajutat!

| GabrielGL explică (pentru sierra1):

Chiar asteptam asta hohiho. E ca m-am grăbit și a ieșit ce a ieșit. Dar ai dreptate.