| Avatar_5701 a întrebat:

funda! daca pun filme de pe dvd pe un televizor full hd, el le reda la calitate full hd? stiu ca nu e valabil cu programele tv, trebuie sa iti iei un pachet special pentru full hd...

Răspuns Câştigător
| rivelinio a răspuns:

Doar daca filmul este bluray de 720p sau 1080p ...atunci calitatea este full hd.

| Avatar_5701 explică (pentru rivelinio):

Si de unde iau filme bluray?

| rivelinio a răspuns (pentru Avatar_5701):

Iti trebuie aparat bluray ca sa poti vedea filmele.sau daca ai televizor care citeste de pe stik.eu am la vanzare asa ceva.am filme in bluray pe care le transform in dvd.si pastreaza aproximativ imaginea de bluray iar formatul este dvd ca sa il poti vedea pe tv. daca vrei vorbim mai multe pe mess.id meu rivelinio_rivelinio