| TeoriaLuiPytagora a întrebat:

Salut am un televizor LG LCD diagonala 107 cm full hd. Dar imi prinde doar programele simple nu am nimic hd. Unde trebuie sa umblu la setarii sau e ceva un cost?

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Ai nevoie să intercalezi un receiver HD, pentru programele HD.

| katerosen a răspuns:

Eu mi-am cumparat o chestie nu stiu cum se numeste. dar am telecomanda si cand o pornesc imi arata numai programe HD cu ghid si tot dar sunt aranjate altfel dar le poti schimba happy