| Cosmyn671 a întrebat:

m-am hotarat sa imi pun in fata blocului o camera de supraveghere pentru a filma parcarea non stop din cauza unora care nu stiu sa conduca si avariaza masinile si fug. Ce model de camera mi-ati putea recomanda? Trebuie sa filmeze decent noaptea (cu infrarosu) si ziua, cam pe o distanta de 20-25m. Vreau ceva simplu fara multe cabluri si alte minuni. Buget: 400lei. Multumesc!

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

O camera wi-fi cu rezolutie mare si distanta infrarosu de 50+ metrii.
Camera trebuie sa aiba unghi mic de vedere, preferabil sub 60 grade.

Răspuns utilizator avertizat