| XsooX a întrebat:

Bună TPU, mi-am scăpat telefonul in apa (galaxy fresh) L-am scos imediat, am scos si bateria, si am avut noroc ca nu a intrat apa la ea, dar a intrat in boxa, am scos-o cat de cat, si am bagat bateria inapoi si s-a prins singur fara sa il prind eu, si cand se prinde imi apare! Downloading.
Do not turn off target! Si sta asa de ceva timp, va rog ajutati-ma, dau funda, P.s e urgeentt.

Răspuns Câştigător
| veselie a răspuns:

Probabil telefonul inca mai are reziduri de apa. ca sa se usuce complet lasa-l peste noapte intr-un castron cu orez (negatit), iar orezul va atrage chinezii care iti vor repara telefonul gratis.