| Eliiii a întrebat:

Am o problema. Mi-am dat resetare la telefon din fabrica si tot imi apare o eroare in care zice "Downloading...Do not turn off target!" Si de 3 ore astept sa se "descarce" ceva, nu stiu ce face. Telefonul este Samsung galaxy S3. Va rog sa ma ajutati.

Mi-am zis ca are garantie si ma duc maine sa vad daca rezolv ceva. Dar poate ma ajuta cineva si il fac acasa. Multumesc enorm. Aveti 1000 de fundite daca as putea.

Răspuns Câştigător
| AlphaMisterious a răspuns:

Paaaaai, cumva i-ai scos bateria in timpul acestui proces? Daca da, ar putea fi din cauza aceasta. Daca nu, ai putea tine apăsat pe butonul de unde închizi telefonul.Nustiu sincer ce problema ar avea, probabil nu se mai poate reseta. Oricum, daca pana mâine nu se remediaza problema, ar fi bine sa te duci la firma respectiva.

| Eliiii explică (pentru AlphaMisterious):

Vai,i-am scos bateria de vreo 6 ori. Multumesc pentru raspuns.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AlphaMisterious a răspuns:

Pai daca i-ai scos bateria, e de rău... Sa te duci la un centru de reparații telefoane, deoarece sa firma telefonului nu prea ai șanse atâta timp cat paguba a fost produsă de tine. Oricum nu te va costa mult, să-ti liniștita. Sa mi spui daca te ai dus si daca ai rezolvat problema. Multumesc pentru fundita, m-a bucur ca te-am ajutat