| Deea4ever a întrebat:

Putin ajutor va rog! :3 Am o tableta Allview alldro 3 speed duo. Aseara mergea foarte bine, iar de dimineata cand am deschis-o am dat sa intru pe facebook si imi zicea " Facebook is not responding" am intrat in setari sa mai sterg niste jocuri fiindca credeam ca e din cauza memoriei. Am inchis tableta si cand am apasat pe butonul de start nu se mai aprindea. Am apasat pe butonul de reset, s-a deschis dar se blocheaza si imi spune la orice program " is not responding". Nu stiu ce sa ii fac.

5 răspunsuri:
| sosostore a răspuns:

Poate e un virus, da-i un restore, mai patesc si eu asa, si apoi isi revine

| Deea4ever explică (pentru sosostore):

nu merge. Cand dau la setari nu merge sa apas pe nimic.

| sosostore a răspuns (pentru Deea4ever):

Poate s-a stricat softul si trebuie resoftat, daca mai e contacteaza-i pe cei de la care ai cumparat-o sa ti-o resofteze.s-ar putea sa te coste niste bani in plus

| Deea4ever explică (pentru sosostore):

O avea legatura cu faptul ca acum cateva saptamani am scapat-o pe jos si s-a spart ecranul, nu mai mergea touch-ul? Am dus-o la reparat dar a mai ramas cu cateva defecte. Acum vad ca se inchide singura. straight face

| sosostore a răspuns (pentru Deea4ever):

Da...sigur e din cauza asta, probabil s-a mai stricat si altceva in ea, trebuie dusa la un specialist sau un furnizor