| lolly a întrebat:

Stiu ca nu este categoria potrivita si de aceea va rog frumos sa ma scuzati. Daca ma puteti ajuta.
Stau in oras iar in camera am semnal full.Nu stiu de ce, dar cu siguranta cartela este devina.Nu mai am semnal, este ceva legat de cartela dar nu stiu ce.Am scos-o afara,am sters-o, am bagat-o iar si tot asa.sad Cand sun mi se duce tot semnalul si scrie"numai in cazuri de urgenta"..sau daca sun dar scrie doar formare numar,insa nu suna! Dar uneori apare ca am semnal,iar cand dau sa sune pica tot! Mereu am avut semnal,nu l-am scapat pe jos, nu i-am facut nimicsad Pur si simplu.
Help! E sambata si nu pot sa merg la ORANGE.
Ofer

Răspuns Câştigător
| Petrica44 a răspuns:

Scoti cartela din el, il repornesti, ii introduci codul urmator *2767*3855#.Il opresti din but. of, ii reintroduci cartela si-l repornesti. bafta!

2 răspunsuri:
| Petrica44 a răspuns:

Fa-i un reset.ce telefon ai?

| lolly explică (pentru Petrica44):

Samsung c3050(pe shine) cum sa-i fac reset?

| Petrica44 a răspuns (pentru lolly):

Scoti cartela din el, il repornesti, ii introduci codul urmator *2767*3855#.Il opresti din but. of, ii reintroduci cartela si-l repornesti. bafta!