| Charlotte02 a întrebat:

Nu am semnal la iphone-orange.Am scos cartela, l-am inchid deschis, nu stiu ce sa ii mai fac. Funda pentru raspunsul care imi aduce semnalul straight face

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa mergi intr-un magazin Orange sa efectuezi o schimbare de SIM, cartela ta s-a demagnetizat, de aceea nu mai ai semnal pe telefon.

O zi buna,

Orange Helper

| VladArtilerieGrea a răspuns:

Ideea e unde te afli, nu are legatura cartela. Trebuie sa te muti intr-un loc cu semnal, iesi pe afara, si vezi daca ai semnal.

| gamemaster00 a răspuns:

Daca de obicei ai semnal in zona ta dar acum nu, poate ca este o problema temporara cu o antena sau ceva. Daca nu ai semnal in general nu ai ce face.