| FursecCuCiocolata a întrebat:

love struck
Stiti cumva cum as putea sa fac ca sa primesc HOROSCOPUL GRATUIT la Orange?happy
Daca da: Ce optiune trebuie sa activez? La ce numar trebuie sa trimit sms? Va rog HELP ME!big grinpuppy dog eyesbatting eyelashes
Cine ma ajuta primeste o FunDaa Mare de tot! love struck
[Scuzati categoria nu stiu sigur daca este 100% potrivita!laughingbig grin.]

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Orange iti ofera horoscopul zilnic sau lunar prin intermediul serviciului OrangeInfo 311. Serviciul poate fi accesat prin voce, apeland la numarul 311, prin mesaje scrise cu ajutorul cartelei SIM inteligente sau folosind programarile din Internet sau prin internet mobil, daca ai setarile necesare folosirii serviciului.
Accesul la serviciu prin apel la 311 se taxeaza cu 0, 496 EUR (TVA inclus) si apoi tariful este de 0, 148 EUR (TVA inclus) pe minut. Mesajul scris primit cu informatii directe costa 0, 434 EUR (TVA inclus) (inclusiv cel solicitat din meniul Info 311 al cartelei SIM). Poti solicita sa primesti mesajele cu informatia care re intereseaza fie programat, intr-o anumita zi sau la un interval de timp stabilit de tine si in acest caz fiecare mesaj primit se taxeaza cu 0, 31 EUR (TVA inclus). Daca alegi sa obtii informatia prin acces wap, vei plati doar traficul in functie de pachetul de date activat.

Cu prietenie,
Orange Helper
http://www.orange.ro/help/despre/

6 răspunsuri:
| Alinuu24 a răspuns:

Dai sms la 1232 cu mesajul GHICI. asta am primit.o si eu ca sa-mi activez horoscopul tot pe Orange sunt happy

| FursecCuCiocolata explică (pentru Alinuu24):

Sigur nu imi ia cost suplimentar sua altceva pentru sms? ca sunt pe abonament si imi e sa nu platesc ceva in plus?laughingbig grin

| Alinuu24 a răspuns:

Nuuj laughing). imi dai funda sau nu laughing?

| FursecCuCiocolata explică (pentru Alinuu24):

Pai ce tu nu stii daca iti ia credit sau nu? sau scrii doar pentru funda?tonguelaughing