| davidiu a întrebat:

unde as putea gasi windows XP professional sp3 x86, cu adevarat neatins?

Răspuns Câştigător
| adyzone a răspuns:

Scrie pe google WINDOWS XP SP3 X86 UNTOUCHED kat.cr

3 răspunsuri:
| Voiculescu_Cristian_1990 a răspuns:

Nu poti fii sigur 100% ca vei gasi Win XP Profesional SP3 x32bits pe internet neatins. Cel mai bine este sa-l cumperi sau sa-l imprumuti de la un prieten. big grin

| adyzone a răspuns (pentru Voiculescu_Cristian_1990):

De unde sa mai cumperi XP?

| RAY a răspuns (pentru Voiculescu_Cristian_1990):

Si daca e original vorbim de sisteme antice degeaba trebuie cumparat ceva mai bun, vorbim de tehnologia anilor 2002, programele din ziua de azi consuma mult prea mult pentru ele, piesele sunt vechi numai merge