| ClaudiaGabriela_6084 a întrebat:

Unde trebuie ca sa dau ca sa imi activez un windows xp sp3 o copie originala? Nu reusesc sa dau de pagina respectiva a celor de la microsoft dar stiu ca este originala copia pentru ca a mai fost pusa o data dar nu de catre mine ci de altcineva. va rog sa ma ajutati si va dau fundita.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Si cum sa mai fie buna copia o data ce a fost instalata de altcineva! Retine de la mine : Licenta de la windows este valabila doar pentru o singura instalare! Pentru a activa windows-ul tau iti trebuie un loader->cheita!
Crack - Actualizator Win XP SP3 - Download link: http://www.megaupload.com/? d=0S0SKVAS
Bafta!