| Pufulete456 a întrebat:

Vreau sa strag bani pentru o tableta asta : http://www.altex.ro/......id-4-0-gri
am deja 300 lei. Cum as putea sa fac bani pana pe la craciun? P.S. am 13 ani Fundaa!

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ai 13 ani, e imposibil sa faci banii la varsta asta.

| stroedaniel13 a răspuns:

Buna,

Mai intai de toate iti recomand sa iti cumperi tableta de aici, de unde o gasesti mai ieftin: http://bit.ly/18t9Der

Apoi legat de ce poti face pentru niste bani in plus:

-ajutati parintii la treaba si cere-le mai multi bani de buzunar
-daca crezi ca ai lucruri pe care nu le mai folosesti ai putea sa le vinzi
-daca crezi ca ii poti invata ceva pe cei din jur atunci ai putea face asta contra cost: de exemplu lectii de pian, chiatara, meditatii

| Pufulete456 explică (pentru stroedaniel13):

Acea tableta e exact la fel si e mai iesftina doar pentru ca in loc de 16GB ARE 8 GB ..si mersi pentru sfaturi mai astept raspunsuri inca apoi dau funda big grin

| Pufulete456 explică (pentru Pufulete456):

Ieftina*

| stroedaniel13 a răspuns (pentru Pufulete456):

Da. asa este

Totusi, nu merita diferenta pana la 10 milioane pentru inca 8 gb... Cel putin din punctul meu de vedere.