| Daniel1619 a întrebat:

Buna tuturor am nevoie de un sfat important pentru mine am nevoie sa fac un referat urgent si imprimanta mea HP Deskjet f4210 All-in-One face figuri, figurile find am cartuse cel color nu merge pentru ca e gol dar il am pe cel alb negru de care am nevoie si e plin, am facut setarile necesare sa scoata ce printez alb-negru dar imi scoate foaia alba. nu stiu de ce dar imi scoate foaia alba am incercat azi cred ca aproape toata ziua dar nimic foaie alba nu inteleg de ce si doar am tus. va rog din suflet ajutati-ma ca am nevoie neparat de ea crying.

2 răspunsuri:
| narcisalove a răspuns:

Daca nu iti merge si nu iti merge du-te rapid la un xerox bineinteles iti tragi ce ai tu nevoie pe stick si te duci cu stikul acolo ca sa iti traga

| Daniel1619 explică (pentru narcisalove):

Multumesc dar eu am mai mare nevoie de imprimanta sa mearga sa pot sa ma linistesc happy