| DedeeAndreea a întrebat:

Am si eu o intrebare: Cum bag din calculator in telefon niste poze? Astept raspunsuri rapid, si va rasplatesc cu o FUNDITA si un vot big grin

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Trebuie sa instalezi un program de pe CD-ul pe care l-ai primit cu telefonul. Apoi merge usor!

4 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Prin cablu de date de la telefon.

| mihaitzacelviteaz a răspuns:

Pai prin cablu de date, sau prin adaptor la cardul micro sd happy

| CrisDdf a răspuns:

Daca ai cablu de date la telefon,il bagi in unitatea centrala de la calculator/laptop,si o sa iti apara pe ecran, ceva gen :ce vrei sa faci cu fisierele si tu trebuie sa bifezi ca vrei sa le vezi etc. Dupa copiezi pozele, te duci la My Computer, acolo o sa iti apara numele telefonului, si lipesti pozele in folderul in care le vrei puse. Sper ca te-am ajutat :*

| DeSStoRRy a răspuns:

Prin cablu de date