| Nicoleta_7799 a întrebat:

Buna seara tuturor! Va rog frumos sa imi spuneti cum si unde as putea edita poze pe calculator, sa le fac eu? Astept raspunsuri cat mai bune si cat mai clare. Multumesc mult.

1 răspuns:
| eMblEm a răspuns:

In primul rand Buna,
Cel mai simplu mod ar fi cu PAINT din windows,
Iar mai complicate ar fi. PhotoScape care are o interfaca destul de ajutatoare pentru incepatori,
Iar nu cel din urma PhotoShop E cel mai bun editor da iti trebuie multa experienta in editat, o spun din propria experienta, lucrez de 2 ani in PS (PhotoShop) si ink sun multe lucruri ff grele! Noroc!