| KameliaFrumusika a întrebat:

Buna tuturor, nu ma prea pricep eu in legatura cu calculatoarele dar am o problema.De curand mi-am reinstalat windowsul am gasit unu pe net Xp si nu pot instala driveru audio adica realtek pe care il aveam si inainte.Se poate sa fie din cauza windowsului sau am placa audio arsacrying Dau funda pentru un raspuns bun.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce treaba are placa arsa cu driverul. probabil nu este compatibil cu noue versiune de windows. cauta alt driver.

| KameliaFrumusika explică (pentru suntserios):

Am incercat multe drivere dar niciun rezultatcrying imi poti recomanda 1? sau un site cu drivere audio pentru xp?

| suntserios a răspuns (pentru KameliaFrumusika):

Nu pot sa iti recomand un driver, pentru ca driverele nu se instaleaza dupa recomandari ci dupa nevoie. in general le gasesti pe site ul producatorului placii